Пт, 10.07.2020, 17:50

Голопристанська районна станція юних техніків

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Тестовый раздел » Зовнішнє незалежне тестування » Негаразди на Зовнішньому Незалежному Оцінюванні (Негаразди на ЗНО)
Негаразди на Зовнішньому Незалежному Оцінюванні
TROYANДата: Чт, 28.05.2009, 14:56 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 666
Статус: Offline
Значить так (я не оратор,пишу що в голову лізе, не звертайте уваги на помилки або неточності):

Я, як і багато хто з учнів, які після закінчення школи планують поступити до вузу, ЗВИЧАЙНО, здавав ЗНО. З укр.Мови/л-ри і математики. Українську здав нормально, без проблем. Чемні прЕподи, котрі з нами сиділи, роздали завдання, ознайомили з правилами, не дозволяли нам подавати один одному ніяких звуків, тобто добре справлялися зі своїм завданням!
А от коли здавав математику, трапилось таке:
На мою думку, навідміну від тих, хто слідкував за нами на Укр.моВі/Літ-рі, ті прЕподи досить швидко(!!!) понаклеювали всім на листи штрих-коди! Я, значить, сидів на 15-му місці (останній) і моя черга була не довгою. Ну, значить, наклеїли мені ті штрих-коди і пішли на свое місце, тобто до вчительського столу, де вони й сиділи. І ТУТ, Я, як і будь-хто, хто писав тоді ЗНО з математики, узяв листки, котрі нам тоді роздали, аби перевірити на якість друку і т.п., зокрема подивитися, як прклеєний штрих-код. Він був дешо косо наклеєний, але це не важливо, зважаючи на те, що клеївся вручну.

І ТУТ Я ПОБАЧИВ, ШО ОДИН ЗІ ШТРИХ-КОДІВ ЗНО - ПОШКРЯБАНИЙ!!!

Але шкарябнутий не через якісь технічні неполадки при друку. З його поверхні, з правого боку, приблизно ПОСЕРЕДИНІ було НІГТЕМ здерто фарбу. Чого нігтем? А томущо утворена НІГТЕМ риска, товщиною приблизно з 1мм і довжиною приблизно 8мм, виходила аж ЗА МЕЖІ наліпки зі штрих-кодом, і на папері, павпроти риски, була замітна ТОЧКА зі здертої НІГТЕМ фарби!

Я, звичайно, одразу ж звернівкся до тих прЕподів, котрі іх роздавали і ліпили. Вони, підійшли, подивилися, запевнили мене, що все в порядку, нічого страшного... І взагалі, запевняли мене, що то Я, РУЧКОЮ, випадково, намалював!!! angry

angry Звичайно. я НІЧОГО там НЕ МАЛЮВАВ! Адже я прийхав здавати математику, я старався, готувався, це мій профільний предмет, за яким я буду вступати до ВУЗУ, і я до цього НЕ БАЙДУЖИЙ! А коли на інших двох штрих-кодах я побачив маленькі плями від пальчиків, повідомив їм про це, то вони взагалі сказали, ща якщо я буду сперечатися то вони мене виденуть із зали!

Я мовчки робив свої завдання. Як і всі, звичайно.

Після, коли я здав роботу, та, котра клеїла, сказала, шо ТО Я РУЧКОЮ НАМАЛЮВАВ І ВИРІШИВ ПОДУРАЧИТЬСЯ!!! Я був в шоці, почувши це.

Значить, мені поцарапали штрих-код, шей мене звинуватили у всьому! Це неКулЬтУрнО, врешті-решт…

Мені зараз взагалі моторошна: Чи рочитае комп”ютер той штрих-код вірно, тобто чи опізнає він МЕНЕ…

win32

Повідомлення відредагував TROYAN - Чт, 28.05.2009, 16:37

TROYANДата: Ср, 08.07.2009, 11:20 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 666
Статус: Offline
Слава богу все склалося smile ніяких проблем не було smile здав на 175.5 балів! smile уже подав документи в ХНТУ і ХДУ на бюджет smile

win32

Повідомлення відредагував TROYAN - Ср, 08.07.2009, 11:21

Форум » Тестовый раздел » Зовнішнє незалежне тестування » Негаразди на Зовнішньому Незалежному Оцінюванні (Негаразди на ЗНО)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: