Чт, 25.04.2024, 09:23

Голопристанська районна станція юних техніків

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Тестовый раздел » Інтернет » Витягування файлів з КЕШ в Opera(vKontakte) (Витягування файлів з КЕШ в Opera(vKontakte))
Витягування файлів з КЕШ в Opera(vKontakte)
TROYANДата: Ср, 29.07.2009, 22:57 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 4
Репутація: 666
Статус: Offline
Є в ін-неті куча файлів, котрі недоступні для звичайного скачування, котрі можна лише переглядати, прослуховувати і виконувати різного роду операції ЛИШЕ знаходячись online. Це не завжди зручно.

На цьому форумі я опишу вам як можна витягувати файли з КЕШ-пам"яті на прикладі відео, котре доступне нам для перегляду ЛИШЕ в режимі online з ін-нетом.

Як браузер використаю Opera v.9.64. На мою думку, Опера - зручний, легкий у експлуатації, браузер, тому я користуюся лише ним і раджу кожному.

КЕШ-пам"ять для Опери знахидиться в папці C:\WINDOWS\Application Data\Opera\OPERA\profile\cache4 (ец на Windows98:)). Але туди ми Лізти не будемо, оскільки потрібний нам файл знайти там дуже важко. Тому я покажу значно простіший спосіб.

Спочатку вмикаємо бажане відео і чекаємо поки воно повністю завантажиться для перегляду:

Відео, котрі ми переглядаємо в ін-неті мають формат flv.

Коли відео завантажилось

відкриваємо нове вікно і виконуємо наступні дії:

таким чином відкриється вікно:

Аби знайти flv файл скористаємось пошуком на сторінці:

Увага! Обов"язково пишемо .flv з крапкою попереду.

Результат пошуку буде замальована жовтим(якщо їх декілька) або зеленим(якщо результат один).

Натискаємо на відповідне посилання і зберігаємо файл у себе на комп"ютері так само, як і звичайне скачування. Все!

Так само можна робити і з музикою(.mp3) та online flash-іграми(.swf)


win32

Повідомлення відредагував TROYAN - Ср, 29.07.2009, 22:58
 
Форум » Тестовый раздел » Інтернет » Витягування файлів з КЕШ в Opera(vKontakte) (Витягування файлів з КЕШ в Opera(vKontakte))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: